אוקטובר

כיתות ג' ד' ה' ו' – יום הליכה

כיתות ג'-ו' ציינו את יום ההליכה העולמי בהליכה וחזרה רגלית לחוף בת גלים. בחוף התקיימה למידה בנושא 'נפש בריאה בגוף בריא' במקצועות השפה והחשבון. בנוסף, התלמידים נהנו מפעילויות גיבוש כיתתיות עם ציוד שנלקח מבית הספר.

כיתה ו' – גני הנדיב

תלמידי כיתה ו' נסעו ליום למידה בגני הנדיב בזכרון יעקב. התלמידים, שלמדו את מקצועות השפה והמדעים, נהנו מיום שטוף שמש ומהגנים המרהיבים. במהלך הסיור התלמידים ביקרו בקבר רוטשילד וחקרו זנים רבים של צמחים ובעלי חיים. היום היה חווייתי ומהנה במיוחד!

כיתות ב' – למידה בעקבות קבלת ספר התורה הראשון

כיתות ב' קיבלו את ספר התורה הראשון, ספר בראשית. התלמידים הכינו טקס מרגש במיוחד, מלמד, מכבד ומדויק. החגיגה התקיימה במספר אירועים. הראשון – בבית הכנסת הרפורמי בליאו-בק. שם הרב הסביר לתלמידים על ספר התורה, פרשת השבוע וארון הפרוכת. השני- בטקס עם ההורים בבית הספר. בסיום הטקס התקיימה פעילות יצירה של הורים ותלמידים. השלישי – לעיני תלמידי ביה"ס בשילוב עם קבלת שבת בית ספרית.

ביקור בסוכת 'הורים במרכז' ופעילויות חגי תשרי

התלמידים למדו על מנהגי חגי תשרי – תשליך, בניית סוכה, תקיעה בשופר. בחצר בית הספר התלמידים חוו את מנהג ה'תשליך'. בכיתות התקיימה תקיעת שופר והסבר על המנהג. בהמשך התלמידים עמלו על קישוטים לסוכה, ביקרו בסוכת 'מרכז הורים' השכנים לנו וקישטו את הסוכה.

הגדרות כלליות כניסה למערכת